Bardzo polecam salon! Kilka dni temu odebrałam Skodę Kamiq, serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Piotrowiaka za kompleksową obsługę. Z pewnością tu wrócę.
Bardzo polecam salon! Kilka dni temu odebrałam Skodę Kamiq, serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Piotrowiaka za kompleksową obsługę. Z pewnością tu wrócę.
W czym możemy Ci pomóc? Uzupełnij formularz i wybierz temat sprawy.